Abolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała podczas pracy wolontaryjnej w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tajlandii oraz podczas stażu w przychodni weterynaryjnej Therios w Myślenicach, gdzie została w niej zaszczepiona pasja do onkologii i hematologii małych zwierząt.

Po zakończeniu stażu otrzymała pracę w całodobowej klinice weterynaryjnej Tierklinik Kelheim w Niemczech gdzie przez 4 lata pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii. W czasie pracy w klinice rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt w Monachium, które ukończyła egzaminem i otrzymała tytuł GpCert in Small Animal Medicine.

Chcąc poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, przyjęła posadę lekarza weterynarii w referencyjnej klinice małych zwierząt w Austrii – AniCura Veterinary Clinic Hollabrunn gdzie pod okiem europejskich specjalistów z zakresu interny oraz chirurgii poznawała najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki.

Do jej pasji zawodowych należy onkologia, hematologia oraz endokrynologia. Na bieżąco uczestniczy w licznych międzynarodowych konferencjach i szkoleniach. W pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem w leczeniu, empatią w stosunku do  swoich pacjentów oraz kieruje się zasadą najpierw diagnozować potem leczyć. 

Prywatnie właścicielka przygarniętej ze schroniska uroczej, czekoladowej labradorki Buni oraz fanka wszelakich sportów wodnych i egzotycznych podróży.

Zainteresowania zawodowe:  onkologia, hematologia, endokrynologia.  General Practicioner in Small Animal Medicine