Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała podczas pracy wolontaryjnej w schronisku dla bezdomnych zwierząt w Tajlandii a następnie podczas stażu w przychodni weterynaryjnej Therios w Myślenicach.

Po zakończeniu stażu, otrzymała pracę w całodobowej klinice weterynaryjnej Tierklinik Kelheim w Niemczech, gdzie przez 4 lata pracowała na stanowisku samodzielnego lekarza weterynarii. W czasie pracy w klinice rozpoczęła studia podyplomowe z zakresu chorób wewnętrznych małych zwierząt w Monachium, które ukończyła egzaminem i otrzymała tytuł GpCert in Small Animal Medicine.

Chcąc poszerzać swoją wiedzę i doświadczenie, przyjęła posadę lekarza weterynarii w referencyjnej klinice małych zwierząt w Austrii – AniCura Veterinary Clinic Hollabrunn, gdzie pod okiem europejskich specjalistów z zakresu interny oraz chirurgii, poznawała najnowocześniejsze metody leczenia i diagnostyki.

Do jej pasji zawodowych należy onkologia i hematologia. Na bieżąco uczestniczy w licznych międzynarodowych konferencjach oraz szkoleniach specjalizacyjnych z tej dziedziny. W pracy wykazuje się dużym zaangażowaniem w leczeniu, empatią w stosunku do swoich pacjentów oraz kieruje się zasadą najpierw diagnozować potem leczyć. 

Prywatnie właścicielka przygarniętej ze schroniska uroczej, czekoladowej labradorki Buni oraz fanka sportów wodnych i egzotycznych podróży.

Zainteresowania zawodowe:  onkologia, hematologia.  General Practicioner in Small Animal Medicine