Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Już od czasów dzieciństwa chciała zostać lekarzem weterynarii, zawód to jej pasja. Do każdego problemu stara się podejść od jak najszerszej strony, nie lubi działać schematami wychodząc z założenia, że każdy pacjent i przypadek  jest inny. Otwarta na nowości w dziedzinie weterynarii, wciąż tropi postępy i nowe możliwości, które można zastosować na co dzień w lecznictwie. Swoje serce w pracy oddała medycynie kotów oraz nefrologii.

 Ma na swoim koncie wiele szkoleń, konferencji, i warsztatów. Ukończyła Praktyczne Warsztaty Nefrologiczne z elementami dializoterapii. Uczestniczyła w wielu konferencjach zagranicznych wykładowców śledząc metody leczenia i nowinki z dziedziny medycyny weterynaryjnej z całego świata. W medycynie kotów najbardziej interesują ją nefrologia, geriatria oraz endokrynologia. Dodatkowo jej zainteresowaniem jest medycyna zwierząt egzotycznych, w szczególności królików i gryzoni – po studiach nabywała doświadczenia w jednej z krakowskich lecznic zajmujących się leczeniem właśnie takich zwierząt, potem rozszerzała swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach, wymieniając doświadczenia z innymi lekarzami oraz samodzielnie zdobywając wiedzę na podstawie własnych przypadków. Ukończyła kurs chirurgii stomatologicznej królików. 

Prywatnie żona, mama i właścicielka dwóch wysoce przytulaśnych kotek. W życiu prywatnym jej główną pasją są egzotyczne podróże z poznawaniem miejscowych kuchni, smaków oraz kultury innych Państw. W wolnych chwilach lubi leżeć na hamaku i czytać książki lub aktywnie zwiedzać okolicę na rowerze. 

Zainteresowania zawodowe : nefrologia i urologia, medycyna kotów i zwierząt egzotycznych